Aktualności bieżące

2022-03-11

Implanty 2022

IV Ogólnopolska Konferencja Implanty 2022 odbędzie się w dniach 27-28 maja 2022 roku. Organizatorem jest Politechnika Gdańska. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Materiałoznawcze.

Informacja od organizatorów:

Zachęceni sukcesami ubiegłorocznych edycji mamy przyjemność zaprosić Państwa na IV Ogólnopolską Konferencję Naukową IMPLANTY 2022:Inżynieria, medycyna i nauka – w pogoni za implantem doskonałym, której celem będzie przedstawienie obecnego stanu wiedzy, zrzeszenie grupy badaczy, lekarzy i przedsiębiorców oraz stworzenie forum do dyskusji nad współpracą i postępem w zakresie prac badawczo-rozwojowych w obszarze ortopedii, kardiochirurgii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowo-szczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz aparatury medycznej.

Konferencja odbędzie się w dniach 27-28.05.2022 roku w Auli Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej i jest organizowana przez Instytut Technologii Maszyn i Materiałów oraz Koło Naukowe Materiały w Medycynie. Przewodniczącym Komitetu Naukowego będzie prof. dr hab. inż. Andrzej Zieliński.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami z zakresu nowoczesnej implantologii zarówno podczas wygłaszanych wykładów plenarnych, komunikatów, jak i dyskusji w czasie sesji posterowych. Dodatkowo planowane jest przedstawienie aktualnej oferty firm z branży biomedycznej na specjalnych stanowiskach pokazowych.

Konferencja odbędzie się w murach Politechniki Gdańskiej w malowniczym mieście Gdańsku, słynącym nie tylko z dostępu do morza, ale obfitującym też w zabytki, muzea i ciekawą architekturę. Udział w konferencji będzie zatem dodatkową okazją do poznania naszej uczelni oraz zobaczenia atrakcji tego miasta.

 

Wszelkie informacje dotyczące tego wydarzenia naukowego znajdują się na stronie: Implanty 2022.

powrót> >>